Reklama

Duży sukces Kutnowskich Lwiątek

Opublikowano:
Autor:

Duży sukces Kutnowskich Lwiątek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pierwsze zwycięstwo od momentu powstania w akademii i odniesione na pierwszym zorganizowanym przez AP Młode Lwy turnieju w Kutnie. Kutnowskie Lwiątka dały prawdziwy popis podczas czwartkowego turnieju zorganizowanego w hali kutnowskiego gimnazjum nr 2.Pierwszy turniej Zeus Cup dla piłkarzy z rocznika 2003, zorganizowany przez AP Młode Lwy zgromadził na starcie sześć drużyn. Niestety w ostatniej chwili jedna z drużyn wycofała się ze względu na chorobę większości zawodników. Zastąpiła ją, druga ekipa Młodych Lwów złożona z zawodników z rocznika 2002, nie była ona, więc brana pod uwagę w klasyfikacji końcowej.

Turniej rozpoczął bratobójczy pojedynek pierwszego i drugiego zespołu Młodych Lwów. Zakończył się remisem 2:2, jak się okazało to był jedyny mecz w którym oba nasze zespoły straciły punkty. Wszystkie pozostałe pojedynki nasze lwiątka wygrały!

Najwięcej emocji wzbudził mecz Młodych Lwów z Widokiem Skierniewice, faworytem turnieju. Dla obu drużyn był to ostatnie mecz w turnieju i obie ekipy miały na koncie komplet punktów. Był to, więc prawdziwy finał turnieju. To był bardzo dobry mecz, w którym nasi młodzi piłkarze pokazali prawdziwego ducha walki. Grając z prawdziwie lwią zaciekłością młodzi kutnianie wygrali 3:2.

Należy podkreślić, że najlepszym strzelcem turnieju został Hubert Stolarczyk zdobywając 18 bramek!. Prawdziwy popis Hubert dał zwłaszcza w meczu z Akademią Futbolu Tomasza Hajto, w którym sam zdobył 9 goli. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleksander Dębowski z Widoku Skierniewice, a najlepszym bramkarzem wybrano Nikodema Sujeckiego z AP Młode Lwy.

Skład AP Młode Lwy I: Hubert Stolarczyk (18 bramek), Tobiasz Środecki, Wiktor Florczak (4), Dawid Rostkowski, Michał Tasiemski, Nikodem Sujecki, Emil Zagórowski.

Skład AP Młode Lwy II: Bartłomiej Kopański (1), Dawid Wiśniewski, Miłosz Sienkiewicz (2), Bartosz Buczyński (1), Hubert Sobota (1), Bartek Nowak (1), Michał Kubicki, Michał Jurczak (2), Piotr Krakus, Paweł Luba (4).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE