Reklama

Echa naszych publikacji: "Interwencja" w Żychlinie

Opublikowano:
Autor:

Echa naszych publikacji: "Interwencja" w Żychlinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na początku listopada ub.r. poruszaliśmy temat sporu, jaki rozgrywa się od lat pomiędzy mieszkańcem Żychlina a spółdzielnią mieszkaniową "Wspólny Dom". Sprawa okazała się na tyle rozwojowa, że zainteresowały się nią ogólnopolskie media, a do Żychlina zawitali reporterzy "Interwencji" Polsatu.

Sprawa dotyczyła metra rurki, którego brakło do tego, aby mieszkanie pana Romana Rusina mogło zostać podłączone do miejskiego ogrzewania. A brakło, bo na tej krętej i zawiłej drodze stanął... wymiennik ciepła.

Sprawę dokładnie opisywaliśmy w artykule "Spór o metr rurki - mieszkaniec walczy ze spółdzielnią", który możecie znaleźć TUTAJ.

Teraz temat pod lupę wzięli reporterzy telewizyjnej "Interwencji". Reporterka Klaudia Szumilewicz-Szklarska wraz z ekipą przez dwa dni badała wszystkie okoliczności całego zamieszania, a także odwiedzili naszą reporterkę, która zajmowała się tematem.

Co udało się ustalić i jaki będzie finał sporu? O tym przekonamy się już niebawem. O emisji programu poinformujemy wkrótce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE