Falstart piłkarzy MKS !!!!

Falstart piłkarzy MKS !!!! - Zdjęcie główne

Wydarzenia MKS Kutno na inaugurację rundy wiosennej przegrał z SMS ŁódĽ 3:4 (2:0 ).Do 63’ niepodzielnie na boisku panowali kutnianie, którzy bardzo agresywną i dobrą gra zepchnęli przeciwnika do głębokiej defensywy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 13’ minucie po rzucie rożnym wykonanym bardzo precyzyjnie przez Jakubowskiego, Kubiak Artur głową zdobył gola i było 1:0. Konsekwentna gra MKS przyniosła drugą bramkę, którą w 24’ zdobył Widzyński. Nic nie zapowiadało kompromitacji piłkarzy MKS. Czytaj więcej: {wiecej}

Po przerwie piłkarze MKS kontrolowali grę, choć coraz częściej do głosu dochodziła „młodzież” ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Jednak, kiedy w 56’ minucie Majtczak zdobył trzecią bramkę, wydawało się, że tylko "jakiś" kataklizm może odebrać zwycięstwo gospodarzom…

Zwiastunem owego kataklizmu był w 63’ rzut karny dla SMS pewnie wykorzystany przez Burskiego. W dwie minuty póĽniej szarżującego na bramkę MKS Dudkiewicza zatrzymuje nieprzepisowo Kudelski Paweł i …czerwona kartka . MKS gra w dziesiątkę. Na skutki nie trzeba było długo czekać. Już w69’ minucie po fatalnej interwencji Kubiaka Łukasza zrobiło się 3:2, trzy minuty póĽniej znów nie popisał się Kubiak i jest 3:3. Kibice nie poznawali swoich zawodników. SMS grał jak w transie, młodzi piłkarze poczuli swoją szansę i ku rozpaczy kibiców w 79’ zdobyli zwycięską bramkę.

Nie tak wyobrażali sobie inauguracje i „pogoń” za liderem piłkarzy MKS stęsknieni za piłką kutnowscy kibice. Piłkarze nie pozostawili im nawet złudzeń na czwartą ligę, przyjdzie poczekać jeszcze co najmniej rok.

MKS grał w składzie: Kubiak Ł., Kudelski Paweł (czerwona w 65’) Niedzielak (kontuzja 68’ Witczak), Majtczak, Kudelski Piotr, Cichosz, Więcek, Jakubowski, Widzyński, Sudomir (80’ Bukowicz), Kubiak Artur