Reklama

Reklama

Finał konkursu "Piosenki Mistrza Jeremiego"

Opublikowano: ndz, 22 lis 2015 23:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na scenie Kutnowskiego Domu Kultury ogłoszono dziś wynik na najlepszą ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory. Była to piąta już edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Zwyciężczynią okazała się Magdalena Wosik, której ilustrację podziwiać można w katalogu, wydanym specjalnie w ramach wystawy. Znajdują się w nim wszystkie nagrodzone i wybrane przez jury prace.Dalszą częścią dzisiejszego spotkania był koncert Dominiki Barabas - multiinstrumentalistki i piosenkarki, która przed kutnowską publicznością wykonała trzy piosenki: "Taka gmina" Jeremiego Przybory, oraz dwa autorskie utwory.

Reklama

Kolejni na scenie zjawili się uczestnicy wczorajszego koncertu konkursowego na interpretację piosenek Mistrza Przybory. Ponownie mieli oni szansę na zaprezentowanie się zgromadzonym widzom i wykonanie jednej wybranej piosenki z wczorajszego repertuaru. Po wysłuchaniu wszystkich dziesięciu utworów, prowadzący spotkanie Krzysztof Ryzlak wraz z jury, przystąpili do ogłoszenia werdyktu.

Trzecie miejsce zajął Filip Karaś z Osiek, który otrzymał nagrodę w kwocie 2,5 tys. zł. Drugie miejsce zdobyła Paulina Wilczyńska z Olsztyna, zdobywając 3,5 tys. zł. Jednak ostatecznie serca jury powędrowały do Karoliny Micor, która zwyciężyła w konkursie i wygrała 5 tys. zł nagrody.

Nagroda Publiczności i Nagroda Starosty Kutnowskiego, Krzysztofa Debicha trafiły do Pauliny Wilczyńskiej, a Nagrodę Prezydenta Miasta Kutno, Zbigniewa Burzyńskiego otrzymała Karolina Micor.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)