Reklama

[FOTO] Bezinteresowna pomoc mieszkańców Kutna! Będą szyć maseczki 

Opublikowano: śr, 18 mar 2020 19:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielu mieszkańców naszego miasta nie chce bezczynnie siedzieć w domach. W trudnej sytuacja jaka spotkała nas wszystkich chcą pomagać. Pisaliśmy już o akcji „Widzialna Ręka”, teraz przyszedł czas na ciąg dalszy i podjęcie działań.

- Od dnia dzisiejszego MOPS Kutno przy ul. Warszawskie Przedmieście 10A w pełni nas wspiera i jest z nami. Stworzony został tam magazyn dzięki któremu nasze działania staną się lepiej zorganizowane i skoordynowane. Jeśli chcesz odebrać tkaninę i gumki do uszycia maseczek lub jeśli masz już gotowe maseczki, zapraszamy – napisała na facebooku Izabela Filipowicz-Stępniak, jedna z osób aktywnie działających w „Widzialnej Ręce”.

Dyżury w punkcie MOPS:

  • poniedziałek : 9.00-11.00
  • środa : 13.00-15.30
  • piątek 8.00-10.00

Przed przyjazdem należy zadzwonić pod któryś z poniższych numerów:

  • Grażyna Jaros: 726-306-539
  • Agnieszka Frątczak: 697-679-665

- Szyjemy maseczki higieniczne, dla personelu medycznego, pracowników różnych instytucji. Każda maseczka musi być czysta i estetyczna. Będą one prane i dezynfekowane ale po naszej stronie leżą względy higieniczne i estetyczne również. Gotowe maseczki odwozimy również do MOPSu skąd będziemy je rozdysponowywać w miarę zapotrzebowania – dodaje I. Filipowicz-Stępniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE