Reklama

Reklama

[FOTO] Kutnowscy policjanci mają gest. Sprawili rodzinie Szlachetną Paczkę

Opublikowano: sob, 12 gru 2020 20:32
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci i pracownicy policji po raz trzeci dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”. Służyć pomocą, to jedno z wielu zadań policji. Niekiedy pomoc ta polega na obdarowywaniu, zwłaszcza teraz w tym przedświątecznym czasie. Tak właśnie jest w przypadku „Szlachetnej Paczki", w którą po raz trzeci włączyli się policjanci i pracownicy kutnowskiej komendy.

Reklama

"Szlachetna Paczka" to działająca od 2001 r. ogólnopolska akcja świątecznej pomocy osobom na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb przez wyznaczonych do tego wolontariuszy. To nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania. To projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców.

Kutnowscy policjanci i pracownicy policji zorganizowali w tym roku zbiór darów, które przekazali w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. 12 grudnia przygotowana paczka trafiła do siedziby Szlachetnej Paczki, którą na terenie Kutna jest Liceum Ogólnokształcące im. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej policyjnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu. Dziękujemy !!!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • rok temu | ocena +2 / -1

    bezinteresowność

    Dziesiątki firm i prywatnych ludzi zaangażowało się w pomoc Szlachetnej Paczki. Tylko jedyna policja robi sobie reklamę. Ludzie ogarnijcie się, pomoc drugiemu człowiekowi nie powinna być bezinteresowna, a nie na pokaz. Ja rozumiem, że spadają Wam słupki poparcia i chcecie zrobić dobry PR, ale nie tędy droga. Miejcie odrobinę przyzwoitości.