Reklama

[FOTO] Płatne parkowanie pod kutnowskim marketem. Sieć sklepów wyjaśnia

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na parkingu kutnowskiego marketu Kaufland pojawiło się kilka parkometrów. Czy to oznacza, że klienci będą musieli uiścić opłatę za zaparkowanie swojego auta na czas robienia zakupów? Sieć wyjaśnia, że nie. Takie działania Kauflandu mają całkowicie inny cel.

Parkometry początkowo zapewne zdziwiły niejedną osobę, która robi zakupy w tym właśnie sklepie. Okazuje się jednak, że sieć nie zamierza "uderzać po kieszeni" swoich klientów.

Chodzi o kierowców, którzy notorycznie zajmują miejsca parkingowe przeznaczone dla kupujących w tym markecie. Jak wyjaśniają przedstawiciele sieci Kaufland:

- Instalacja parkometrów przy sklepach jest odpowiedzią na pojawiający się problem zajmowania miejsc parkingowych przez osoby nie będące klientami sklepów Kaufland, co utrudnia postój osobom zmotoryzowanym robiącym zakupy w placówkach sieci – cytuje przedstawicieli Kaufland portal wiadomoscihandlowe.pl.

Na tym samym portalu czytamy, że parkometry mają zwiększyć komfort klientów. Za korzystanie z parkingów znajdujących się przy markecie będą płacić ci, którzy dotąd traktowali go jak własne miejsce parkingowe.

Parkometry przy kutnowskim markecie jeszcze nie ruszyły, jednak gdy już tak się stanie, klienci będą mogli korzystać z bezpłatnego parkingu przez 2 godziny od momentu pobraniu biletu (należy go umieścić w widocznym miejscu za przednią szybą samochodu).

Jak czytamy na tablicach informacyjnych, każda kolejna godzina po 2-godzinnym bezpłatnym parkowaniu ma kosztować 4 zł.

Za brak ważnego biletu trzeba będzie zapłacić 50 zł. Parking będzie płatny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE