Reklama

Reklama

[FOTO] Ruszyły prace remontowe na ul. Morcinka. Urząd prosi mieszkańców o wyrozumiałość

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rozpoczęła się przebudowa ulicy Morcinka. Pierwsze prace już ruszyły, a przejazd może być utrudniony, dlatego władze naszego miasta proszą mieszkańców o ostrożność.

Reklama

Nawierzchnia bitumiczna na całym odcinku ul. Morcinka jest zużyta, wymaga frezowania i nowej warstwy ścieralnej. W zakresie inwestycji znalazły się: wymiana nawierzchni jezdni i wymiana nawierzchni chodników. Wymienione zostaną także krawężniki i zjazdy do posesji.

- Jezdnia zostanie frezowana i położona na niej nowa nawierzchnia bitumiczna. Nawierzchnia chodników oraz zjazdów do posesji zostanie wymieniona na nową nawierzchnię z kostki betonowej – czytamy w dokumentacji.

Najniższą cenowo ofertę złożyło konsorcjum firm Trakt z Woźniakowa i Hydrobud z Leszczynka. Mowa o około 838 tysiącach złotych. To właśnie wspomniane konsorcjum wykona tę inwestycję. 

- Prosimy wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość  Mieszkańców ul. Morcinka prosimy o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ul. Morcinka w celu usprawnienia prowadzonych prac i nieblokowania przejazdu - apeluje Urząd Miasta Kutno.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy