Reklama

Reklama

[FOTO] Urzędnicy rozmawiają z mieszkańcami. "Duże zainteresowanie"

Opublikowano: czw, 30 sty 2020 08:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W poniedziałek o godzinie 17:00 odbyły się konsultacje społeczne w ramach projektu grantowego „Partycypacja w planowaniu”, dofinansowanego z funduszy UE na potrzeby miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w Kutnie przy ulicy Oporowskiej, Zacisze i drodze krajowej nr 60, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Reklama

Było to pierwsze spotkanie o charakterze informacyjnym, gdzie staraliśmy się przybliżyć mieszkańcom złożoną problematykę planowania przestrzennego w mieście.

Urząd Miasta w Kutnie informuje, że kolejne spotkanie odbędzie się w pierwszej połowie marca br., o czym na pewno będziemy Państwa informować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
 • 2 lata temu | ocena +4 / -4

  root

  szkoda, że zapomnieliście podać informacje o tym spotkaniu zanim ono się odbiędzie kolejny raz relacja po fakcie, skąd w takim razie można się dowiedziec co sie w tym zapyziałym qrwidołku dzieje?

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  Mieszkaniec

  Szkoda ze nie padło ani jedni słowo o koniecznym remoncie drogi która prowadzi na osiedle Zielone Zacisze

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   ...

   Nie tylko padło, ale była kilkunastominutowa dyskusja o remoncie ul. Skrajnej. Sytuacja jest niełatwa, bo to droga powiatowa i inicjatywa remontu musi zostać wysunięta przez starostwo, a wiceprezydent Boczkaja powiedział, że miasto dołoży pieniędzy, jeśli starostwo się zgłosi w tej sprawie do miasta.