Reklama

Reklama

[FOTO] Ważna inwestycja na Alejach ZHP. Jak idą prace?

Opublikowano: 5 października 2020 11:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Magistrat informuje o postępach prac na Alejach ZHP. Przypomnijmy, że w tym miejscu realizowana jest inwestycja, dzięki której mamy zapomnieć o zalaniach w tej części miasta.

Reklama

- Trwają prace związane z budową sieci kanalizacji deszczowej wraz z wylotem do rzeki Ochni w Alejach ZHP w Kutnie. W ramach prowadzonej inwestycji wykonany został już odcinek sieci kanalizacji deszczowej w Alejach ZHP oraz na terenach rekreacyjnych nad Ochnią - podaje Urząd Miasta w Kutnie.

W najbliższym czasie planuje się wykonanie odcinka sieci pomiędzy blokami nr 2 i 4 w al. ZHP, w następnie wykonywany będzie wylot do rzeki Ochni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)
 • 10 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  ?

  Chyba nie spacerowałeś pod blokami. Każde miejsce parkingowe naznaczone jest olejem. Rzecz niebywała, ale ludzie jeżdżą autami z których kapie olej. Jaki staw z tego chcesz zrobić?

  • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -2

   Lolek

   I tak leci do rzeki... rośliny przyjmują ten syf na siebie. Staw jest dobrym pomysłem, działałby jako zbiornik retencyjny, a jak za dużo wody to by szło dalej do rzeki. Wystarczyło zwykły rów wykopać który by odprowadzał wodę, na alejach nad rowem mostek... jeszcze by alejki stały się ciekawsse, bardziej urozmaicone. No ale postanowili zrobić to po kutnowsku. Solidnie, jak beton, wodę w dziurę i do rzeki a potem płakać że w mieście sucha i wody gruntowe opadają....

 • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  rt

  Zamiast puszczać tą wodę do rzeki mogli wybudować staw i zrobić staw w parku nad rzeką