Reklama

Garść informacji o Krośniewiance

Opublikowano:
Autor:

Garść informacji o Krośniewiance - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Serwis Krosniewianka.pl opublikował garść informacji o klubie MKS Expom Krośniewianka. Kibice, sympatycy czy zwykli internauci z artykułów mogą dowiedzieć się m.in. o przygotowaniach zespołu do ligi okręgowej, zawirowaniach kadrowych w drużynie, "inwestycjach" infrastrukturalnych na stadionie przy Kolejowej 21 czy wrócić pamięcią do wydarzeń z minionego sezonu.

Piłkarze krośniewickiego MKSu rozpoczęli dziś przygotowania do nowego sezonu pod wodzą Marcina Sztygla. Na pierwszym treningu pojawiła się liczna grupa zawodników występujących w ubiegłym sezonie na boiska A klasy.

Zajęcie pierwszego miejsca w łódzkiej A klasie otworzył drzwi zespołowi Krośniewianki do ligi okręgowej. Po takim sukcesie wielu kibiców liczyło na pójście za ciosem i wskoczenie na wyższy poziom. Tymczasem w krośniewickim MKSie nie jest tak wesoło jakby mogło się wydawać.

Przerwa letnia pomiędzy rozgrywkami to okres największej bolączki dla kibiców. W tym czasie ich zespół pracuje w terenie i nie rozgrywa żadnych meczów. W związku z tym przygotowaliśmy małe przypomnienie tego co działo się w poprzednim sezonie na boiskach łódzkiej A klasy.

W kwietniu odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu MKS Expom Krośniewianka za rok 2012. Prezes klubu poinformował m.in. o inwestycjach, które będą prowadzone na Stadionie Miejskim w Krośniewicach. Sprawdziliśmy jak idą pracę na stadionie przy Kolejowej 21.

Drużynę MKS Expom Krośniewianka można znaleźć również na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE