Reklama

Reklama

Gmina z dużym dofinansowaniem. Skorzystają na nim uczniowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dofinansowanie w wysokości 80 tys. zł otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego gmina Strzelce. Pieniądze zostaną przeznaczone na poprawę infrastruktury sportowej w szkole podstawowej.

Reklama

Dofinansowanie zostało przyznane gminie z programu „Infrastruktura sportowa Plus”. W ramach przedmiotowej inwestycji zostanie przeprowadzona modernizacja obiektu szkolnej infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej w Strzelcach umożliwiająca stworzenie bezpiecznego miejsca do uprawiania dyscyplin sportowych: piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

W ramach projektu planuje się modernizację  boiska „Orlik” do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej (trawa naturalna), które będzie wyposażone w piłko-chwyty. Przeprowadzony zostanie również remont magazynku na sprzęt sportowy i dwóch przebieralni na hali sportowej.  W pomieszczeniach tych zostaną wykonane regały szatniowe z przegrodami. 

Całkowita wartość zadania: 100.000,00 zł.

Dofinansowanie: 80.000,00 zł.

Wkład własny: 20.000,00 zł.

Zrealizowanie przedmiotowego zadania spowoduje, że powstanie w pełni wyposażony, piękny i bezpieczny kompleks rekreacyjno – sportowy, jako oferta gminy Strzelce dla uczniów i mieszkańców na aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Projekt zrealizowany będzie do końca bieżącego roku.

Info: Gmina Strzelce

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy