Grali w brydża przez Internet

Grali w brydża przez Internet - Zdjęcie główne

WydarzeniaBrydżyści z Kutna wzięli udział w pierwszych Mistrzostwa Polski Powiatów w brydżu sportowym. Para Mirosław Andrzejczak i Waldemar Brzozowski zajęła 43. miejsce w skali kraju, a trzecie w województwie łódzkim. Zawodnicy rywalizowali przez Internet. Startowało 928 graczy z całej Polski.

Ostatecznie reprezentacja powiatu kutnowskiego uplasowała się na czwartym miejscu w województwie i 40. miejscu w kraju. Pokonała silne ośrodki pierwszoligowe, jak Bydgoszcz, Kraków Miejski, Wrocław czy Toruń. Przypomnijmy, że kutnianie grający pod szyldem Domu Kultury są liderami III ligi.

- Zawody w Kutnie przebiegały w sportowe atmosferze i były bardzo sprawnie przygotowane. Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy tak dzielnie reprezentowali nasz powiat, a szczególnie Pawłowi Babeckiemu za ogromny wkład pracy w przygotowanie turnieju – mówi Zbigniew Gralewski, selekcjoner kutnowskiej reprezentacji.

Powiat kutnowski reprezentowali: Adam Pawłowski, Krzysztof Majkowski, Paweł Babecki, Czesław Pawłosik, Karol Pokorski, Lech Warwocki, Andrzej Trzaskalski, Zdzisław Pajor, Waldemar Brzozowski, Mirosław Andrzejczak. Kutnowska grupa grała w sali komputerowej ZS nr 1 im. St. Staszica w Kutnie.