Reklama

Reklama

Gwiazdy polskiego kabaretu przyjadą do Kutna. Zostały ostatnie bilety!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gwiazdy polskiego kabaretu przyjadą do Kutna. Zostały ostatnie bilety! - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
2
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Już w przyszłym miesiącu do naszego miasta zawita jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. Artyści mają na swoim koncie występy w wielu programach telewizyjnych i widowiskach kabaretowych, a także szereg zdobytych nagród.

Reklama

Już 15 czerwca do Kutna przyjedzie Kabaret Moralnego Niepokoju. W sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury artyści zaprezentują program "100 procent". Bilety na to wydarzenie dostępne są m.in. w kasie KDK lub ONLINE. Spieszcie się, bo zostały ostatnie sztuki.

- Jak mówił Forrest Gump: „Program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super”. Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie. Spróbujcie! Zapraszamy - tak na występ zaprasza KDK.

Kabaret Moralnego Niepokju powstał w 1993 na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jego twórcy byli wówczas w większości członkami wydziałowego samorządu, na którego siedzibie umieścili tablicę z napisem - „Klub Poszukiwaczy Prawdy i Piękna”. Pierwszy program grupy, zatytułowany „Królewna, Rycerz i Smok”, miał premierę w karnawale 1994 roku. Z czasem Klub przekształcił się w Kabaret Moralnego Niepokoju, który znamy dzisiaj.

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących".

Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. 

Info: KDK/biletyna.pl

 

 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy