Reklama

Hala NewCold pnie się do góry

Opublikowano:
Autor:

Hala NewCold pnie się do góry  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 160 metrów długości, 73 metrów szerokości i 30 metrów wysokości będzie miała mroźnia - inwestycja holenderskiej firmy NewCold. Hala magazynowo-logistyczna z każdym dniem rośnie w oczach. Bardzo nowoczesna chłodnia ma powstać do końca tego roku.Firma NewCold wybuduje na terenie kutnowskiej podstrefy halę magazynowo-logistyczną, która zostanie wyposażona w mroźnię i będzie prowadziła działalność usługową w zakresie logistyki dostaw żywności mrożonej. Firma kierować będzie swoją ofertę do producentów wyrobów mrożonych, takich jak lody, warzywa, owoce, wyroby z ziemniaków, chleb itp. oraz do sieci detalicznych posiadających punkty sprzedaży na terenie całego kraju. Deklarowane nakłady firmy to ponad 120 mln zł.

- Obecnie budowana jest konstrukcja stalowa i w połowie czerwca zaczniemy instalować ściany izotermiczne. Chłodnia wysokiego składowania będzie miała 160 metrów długości, 73 metrów szerokości i 30 metrów wysokości. Będzie można w niej przechowywać nawet do 55 tysięcy palet z mrożonkami. Ponieważ nasza produkcja jest wysoce zautomatyzowana, liczba pracowników w Kutnie będzie ograniczona i w zależności od sezonu wyniesie 30 do 50 osób - informuje Piet Meijs, VP Business Development z NewCold.

Doskonała lokalizacja, w centrum Polski, w pobliżu autostrady A1 była istotna dla podjęcia decyzji w sprawie inwestycji w Kutnie. NewCold ma możliwość zwiększenia chłodni o kolejne 55 tysięcy palet i ma nadzieję, że nasze usługi przyciągną do Kutna inne firmy zajmujące się produkcją mrożonek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE