Reklama

Holendrzy z wizytą u Stowarzyszenia Rodzice Razem

Opublikowano:
Autor:

Holendrzy z wizytą u Stowarzyszenia Rodzice Razem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Członkowie holenderskiej fundacji "Dzielić razem" spotkali się dzisiaj z kutnianami, którzy tworzą Stowarzyszenie Rodzice Razem Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Przy kawie i ciastku rodzice mieli okazję podziękować gościom z Holandii za pomoc - odzież czy artykuły przemysłowe.Transport z Holandii wspomógł niedawno nie tylko "Rodziców Razem", ale również podopiecznych domu pomocy społecznej czy placówek opiekuńczo-wychowawczych w Kutnie.- Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Liczymy, że nasza współpraca będzie owocna - mówi prezes stowarzyszenia, Danuta Kamińska.

Dlaczego Holendrzy wybrali akurat Kutno? Z Kutna pochodzi Elżbieta Szubska-Bieroń, tłumacz języka niemieckiego, z którym goście z Holandii spotkali się 18 lat temu w Gostyninie.

Aktualnie, poza Kutnem, Holendrzy pomagają Suwałkom.

- Naszym zadaniem jest niesienie pomocy ludziom potrzebującym, niepełnosprawnym, starszym. Wszystkim tym, którzy nie są w stanie sami o siebie się zatroszczyć - powiedziała w rozmowie z nami Anny Palemen, prezes fundacji "Dzielić razem".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE