Reklama

Reklama

Ile osób przebywa na oddziałach covidowych kutnowskiego szpitala? Znamy najnowsze dane

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KSS

Ile osób przebywa na oddziałach covidowych kutnowskiego szpitala? Znamy najnowsze dane - Zdjęcie główne

Ile osób przebywa na oddziałach covidowych kutnowskiego szpitala? | foto KSS

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mamy dobre wieści z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. Jak informuje dyrekcja placówki, liczba pacjentów przebywających na oddziałach covidowych systematycznie spada. Ile wyniosła dzisiaj?

Reklama

Przypomnijmy, że pacjenci zakażeni koronawirusem mogą obecnie przebywać na sześciu oddziałach kutnowskiego szpitala. Są to: I Oddział Wewnętrzny, II Oddział Wewnętrzny, Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Oddział Chirurgiczny Ogólny i Chirurgii Onkologicznej oraz Oddział Intensywnej Terapii.

Jak poinformował zastępca dyrektora szpitala, Bartosz Serenda, w tej chwili (stan na godz. 9:00 17 stycznia) w kutnowskiej lecznicy przebywa 78 pacjentów z COVID-19 – najmniej od fali wzrostów sięgających ponad 140 osób. 

Serenda zaznacza także, że weekend nie przyniósł zwiększenia ilości pacjentów, jak to bywało wcześniej. Sytuacja jest jednak dynamiczna.

- Oby tylko sytuacja nie zaczęła się pogarszać, biorąc pod uwagę niebezpieczny Omikron i prognozowaną liczbę zachorowań dziennie – mówi. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy