Reklama

Reklama

Ile szczepień przeciw COVID-19 w pow. kutnowskim? Wkrótce będą podawać dane

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-Kancelaria Premiera

Ile szczepień przeciw COVID-19 w pow. kutnowskim? Wkrótce będą podawać dane - Zdjęcie główne

Wkrótce dowiemy się o ilości szczepień w pow. kutnowskim | foto poglądowe-Kancelaria Premiera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa konferencja prasowa kancelarii prezesa rady ministrów. W jej trakcie poinformowano, że niedługo publikowane będą oficjalne i szczegółowe dane dot. procesu szczepień w Polsce.

Reklama

Łącznie z dzisiejszą dostawą do Polski trafiło 670 tysięcy dawek szczepionek. Trwa ich dystrybucja. Dziś do szpitali węzłowych trafi 200 tysięcy dawek. Do wczoraj do godz. 18 zaszczepiono ponad 50 tysięcy osób.

Od początku trwania pandemii służby sanitarne i ministerstwo zdrowia codziennie podają raporty dot. zakażeń i zgonów. Wkrótce publikowane będą także kolejne liczby. Zapowiedziano, że od tego tygodnia będą udostępniane ogólne informacje nt. szczepień w skali kraju.

W trakcie konferencji dowiedzieliśmy się również, że od połowy tego miesiąca ministerstwo zdrowia planuje podawać szczegółowe dane na temat szczepień w Polsce. Wśród nich mają znaleźć się także statystyki z rozbiciem na poszczególne województwa i powiaty, w dalszej kolejności również na gminy. 

- Od 15 stycznia ruszy podstrona na stronie internetowej „szczepimy się”. Będą tam prezentowane pełne informacje dotyczące liczby zaszczepionych osób, danych demograficznych i geograficznych, dane dotyczące dostaw z podziałem na województwa, powiaty, z czasem również gminy – mówił Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy