Reklama

Informator weekendowy

Opublikowano:
Autor:

Informator weekendowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątek, 29 listopada16:00 - Gra Endera - Kino KDK18:15 - Last Vegas - Kino KDK20:00 - Istnienie - Kino KDKSobota, 30 listopada11:00 - UKS M-G SZS Żychlin - KKS PRO-BASKET Kutno - Hala sportowa w Żychlinie12:00 - MKS Kutno - GKP Targówek - Stadion Miejski16:00 - Gra Endera - Kino KDK17:30 - Polfarmex Kutno - AZS Poznań - Hala sportowa SP nr 918:30 - Last Vegas - Kino KDK20:30 - Istnienie - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki - Hala spotowa SP nr 6
Ekstraklasa Kobiet:
09:00 - Gaju Team – Mickiewicz Żychlin
10:00 - Kasprowicz Kutno – Mickiewicz Żychlin
11:00 - Gim. Nr 1 Kutno – Rolpuch Kutno
12:00 - Rolpuch Kutno – Hurt Pap Kutno

III liga Mężczyzn:
13:00 - Straż Pożarna Kutno – Lucky Gunners
14:00 - Centr Pack – Agropol Kutno
15:00 - Iskra Volley Team – Lucky Gunners
16:00 - Iskra Volley Team – Centr Pack

Niedziela, 1 grudnia
10:00 - KKS PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno - UMKS KSIĘŻAK Łowicz - Gimnazjum nr 1
17:00 - Zapomniane piosenki - Hala sportowa Krośniewice

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki - Hala spotowa SP nr 6
II liga Mężczyzn:
09:00 - Fenix Kutno – LZS Kaszewy
10:00 - Fenix Kutno – Gladiator Parzęczew

I liga Mężczyzn:
11:00 - Huragan Kutno – Farbis Łowicz
12:15 - GKS Bedlno – Piekarnia Balton Płock
13:30 - AZS WSGK Kutno – Szczawin Kościelny
14:45 - Gostynin Team – Volley Team Żychlin

Kutnowska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej - Hala sportowa Krośniewice
9:00 - AZS WSGK Kutno - Hurt Pap
10:00 - Expom Krośniewice - WNC Skład
11:00 - Hurt Pap - Sami Swoi
12:00 - AZS WSGK Kutno - Starter Egolit
13:00 - Protektor - Expom Krośniewice
14:00 - Starter Egolit - Viva Prosto
15:00 - WNC Skład - Sami Swoi
16:00 - Viva Prosto - Protektor

Kutnowska Amatorska Liga Koszykówki - Hala spotowa SP nr 4:
09:00 - Outcasts - Avatary
10:00 - Primdruk Basket Gostynin - Czarni
11:00 - Pingwiny - Avatary
12:00 - Uks M-G SZS Żychlin - Primdruk Basket Gostynin
13:00 - Uks M-G SZS Żychlin - Szewskie Poniedziałki

Kutnowska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej - Hala spotowa SP nr 1:
I liga:
08:00 - Władcy - Libero Kutno
08:50 - Old Boys – Amazonka- Miejscy TBS Kutno
09:40 - DZPG - Gladiatorzy z Miasta Noży
10:30 - Biuromax - Stary Łąkoszyn
11:20 - Straż- Street Boys
12:10 - Przyszłość - Tiger Krośniewice-1,5 L/G
13:00 - KP Klonowiec Stary - Stalex Kutno

II liga:
13:50 - Abstraxi Kutno - KS Tęcza
14:40 - Trans-Michor - TS Omega
15:30 - ZIP Skład - Ultras Kutno
16:20 - DS Smith–Zakład Kutno - Alko Team Krzyżanów
17:10 - Radioaktywni Łanięta - Team

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE