Reklama

Interwencja policji w KDK. Klienci nie chcieli zasłonić ust i nosa

Opublikowano:
Autor:

Interwencja policji w KDK. Klienci nie chcieli zasłonić ust i nosa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątkowy wieczór kutnowscy policjanci zostali wezwani do Kutnowskiego Domu Kultury. Powodem interwencji były osoby, które nie stosowały się do reżimu sanitarnego.

Mężczyzna i kobieta odwiedzający Kutnowski Dom Kultury nie chcieli zasłonić ust i nosa. W związku z tym personel KDK wezwał na miejsce policję.

- Podejmowaliśmy interwencję w związku z tym, że dwie osoby nie chciały założyć maseczek, tymczasem regulamin Kutnowskiego Domu Kultury nakłada taki obowiązek na klientów. W tej chwili prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Regulamin określa, że na terenie KSK obowiązuje:

  • dezynfekcja dłoni przez widzów przy wejściu na teren budynku KDK;
  • zachowanie dystansu minimum 2 metry od osoby;
  • zakrywanie ust i nosa przez widzów za pomocą maseczki na terenie budynku KDK oraz na terenie Kina, w tym podczas trwania całego seansu filmowego (obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 4 roku życia oraz osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą nosić maseczki);
  • każda osoba przebywająca na terenie budynku KDK jest zobowiązana do posiadania własnych środków ochrony osobistej tj. maseczki oraz ewentualnie rękawiczek.

fot. poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE