Reklama

Interwencja strażaków w Żychlinie - w nocy ulatniał się czad

Opublikowano:
Autor:

Interwencja strażaków w Żychlinie - w nocy ulatniał się czad - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Cichy zabójca po raz kolejny zaatakował. O podejrzeniu ulatniającego się tlenku węgla w jednym z mieszkań w Żychlinie straż pożarną powiadomiły domowniczki. Dzięki czujności, szybkiej reakcji i interwencji służb, ryzyko zatrucia czadem udało się wyeliminować.

Tuż po północy dwa zastępy straży pożarnej i Zespół Ratownictwa Medycznego działały w jednym z budynków mieszkalnych, w których było podejrzenie obecności tlenku węgla. Dwie kobiety, które przebywały wówczas w mieszkaniu zostały przebadane przez lekarzy pogotowia. Wykluczono jednak podejrzenie zatrucia czadem, nie wymagały one zatem hospitalizacji.

- Zgłoszenie wpłynęło o godz. 0:24. Po wykonanym przez strażaków pomiarze, okazało się, że w mieszkaniu występują znikome ilości tlenku węgla. Na miejscu pracował jeden zastęp z JRG Kutno i OSP Żychlin - informuje dyżurny KP PSP Kutno.

Źródłem ulatniającego się czadu był y niedrożne przewody kominowe. Domowniczki dostały zakaz użytkowania pieca, a mieszkanie zostało dokładnie wywietrzone, dzięki czemu pozbyto się groźnej substancji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE