Reklama

Reklama

IX edycja Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę"

Opublikowano: pt, 22 maj 2015 11:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie zakończyła realizację IX edycji Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę", któremu przyświecało hasło "Rodzino trzymaj formę". Koordynatorem programu jest Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna Kutnie. W ciągu roku szkolnego 2014/2015 wykorzystano szereg ciekawych form i metod realizacji programu jak przyrządzanie surówek i zdrowych kanapek w ramach "śniadania ekologicznego", pokazy, warsztaty kulinarne, układanie jadłospisów, organizacja dni zdrowego jedzenia z wybranego produktu.

Reklama

Odbywały się zajęcia instruktażowe, ćwiczenia gimnastyczne , relaksacyjne i taneczne. Młodzież uczestniczyła w biegach ulicznych i zawodach sportowych oraz w organizowanych w szkole wykładach, pogadankach i debatach prozdrowotnych wzbogaconych prezentacjami multimedialnymi wykonywanymi przez uczniów.

W dniu 20.05.2015r. odbyło się uroczyste podsumowanie programu "Trzymaj Formę", w ramach którego nagrodzeni zostali laureaci konkursów plastycznych ph. "Rodzino trzymaj formę - sport to zdrowie", "Daleko od nałogów", konkursu fotograficznego ph. " Po zdrowie i urodę" oraz konkursu kulinarnego "Na zdrowie".

Uczniowie przygotowali inscenizację teatralną, układy taneczne oraz prezentację nt. zdrowego odżywiania. Na korytarzu szkoły wyeksponowane są informacje o programie, prace plastyczne uczniów oraz "PIRAMIDA ZDROWIA". Koordynatorem programu w szkole jest Maria Grzelak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)