Reklama

Reklama

Jak idealnie zarządzać firmą? Prof. Blikle w kutnowskiej bibliotece

Opublikowano: pt, 20 lut 2015 20:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Firmy rodzinne w gospodarce Polski i świata; Jak wygląda wizja firmy XXI wieku? Te i wiele innych tematów poruszono dziś w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie. W sali gościł bowiem prof. Andrzej Blikle, polski informatyk, profesor nauk matematycznych, członek Rady Języka Polskiego, pracownik naukowy, specjalista w zakresie matematycznych podstaw informatyki, a także mistrz cukierniczy. Zebranie poprowadził Maciej Kierzkowski, który profesora zna z czasów studenckich.- Z panem profesorem Andrzejem Blikle spotkałem się w 2006 roku, kiedy to studiowałem podyplomowo w SGH w Warszawie, gdzie pan prof. prowadził segment wykładów. Po wykładzie cała grupa studentów wstała i doszło do owacji na stojąco. Oczywiście nie umawialiśmy się na taki ruch. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem tego, jak pan profesor zaprezentował nam sposób na zarządzanie firmą - mówił M. Kierzkowski.

Reklama

Pan Maciej twierdzi również, że gdyby miał opowiadać o wszystkich szczeblach aktywności, niezliczonych pasjach pana profesora - zabrakłoby zebranym czasu, gdzyż Andrzej Blikle jest człowiekiem orkiestrą.

- To wszystko, o czym będę państwu mówił, przetrenowałem we własnej firmie. Nie jest to zatem teoria. Firma XXI wieku. Czy firma musi wyglądać jak armia pruska? Wiele firm tak oczywiście wygląda. Chociaż, niektóre wyglądają jak obóz pracy, a nie jak armia pruska - mówił A. Blikle.

Profesor przy pomocy prezentacji multimedialnej ukazał przegląd ważnych cech firm i porównał je w odniesieniu do przedsiębiorstw XX i XXI wieku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)