Reklama

Reklama

Jakie atrakcje czekają nas w ten weekend w Kutnie? Jest jedna istotna zmiana

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KDK

Jakie atrakcje czekają nas w ten weekend w Kutnie? Jest jedna istotna zmiana - Zdjęcie główne

Kutnowski Dom Kultury przygotował ciekawe wydarzenia zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych. | foto KDK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejny weekend w Mieście Róż zapowiada się bardzo interesująco. Kutnowski Dom Kultury przygotował ciekawe wydarzenia zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych. Jednocześnie KDK informuje o ważnej zmianie, co do miejsca jednego z zapalnowanych wydarzeń.

Reklama

Już w sobotę 19 czerwca o godzinie 17:00 odbędzie się wyjątkowy koncert pod hasłem „Czas porzucić strach”. W Parku Traugutta (nie jak pierwotnie planowano - na Placu Wolności) wystąpią uczestnicy sekcji wokalnej, tanecznej oraz sekcji "Piosenka i taniec" z Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie, pracujący pod kierunkiem Katarzyny Karolak-Rojewskiej oraz Joanny Śmiałkowskiej.

Muzyczne popisy pod hasłem "Czas porzucić strach" będą wspaniałą okazją do spotkania naszych młodych artystów z publicznością po długim okresie działania online.

Niedziela to natomiast kolejny teatralny poranek dla dzieci. O godzinie 12:00 na Rynku Zduńskim najmłodsi będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Morskie opowieści Kapitana Guliwera”. W zależności od pogody możliwe jest przeniesienie wydarzenia do Sali widowiskowej Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

- Kapitan Guliwer wyrusza na czele swej niezbyt rozgarniętej załogi, aby sprzedać bezcenny ładunek – marchewki. Podczas rejsu spotyka ich wiele przedziwnych przygód – tak na lądzie, jak i na pokładzie statku. W spektaklu zastosowano różne formy teatralne, m.in. plan żywy, pacynki czy maski. Poszczególne przygody łączą w całość żeglarskie piosenki i marynarskie tańce – zachęcają organizatorzy. 

Reżyseria: Michał Tramer

Scenografia: Bartosz Socha, Michał Tramer

Lalki: Bartosz Socha, Michał Tramer

Choreografia: Marcin Włosiński

Występują: Grzegorz Lamik, Bartosz Socha, Szymon Strużek, Kamil Katolik / Krzysztof Grzela

Ilość miejsc jest ograniczona. Wydarzenie w reżimie sanitarnym.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy