Reklama

Reklama

Jedna z kutnowskich Biedronek może być otwarta w niedziele. Która?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum/poglądowe

Jedna z kutnowskich Biedronek może być otwarta w niedziele. Która? - Zdjęcie główne

W Kutnie jedna z Biedronek może być czynna w niehandlowe niedziele | foto archiwum/poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niektóre ze sklepów sieci Biedronka oferują usługi pocztowe co w praktyce oznacza, że mogą być one otwarte w niedziele niehandlowe. Na tej liście znalazł się jeden punkt zlokalizowany w Kutnie.

Reklama

Te informacje podaje portal businessinsider.com.pl powołując się na wiadomoscihandlowe.pl. Na liście ponad 240 sklepów z wdrożonymi usługami pocztowymi znajdziemy nie tylko duże miasta, ale także mniejsze miejscowości.

Znajduje się tam także jeden z kutnowskich sklepów. Chodzi o Biedronkę zlokalizowaną przy ulicy Mickiewicza. Czy to oznacza, że ten punkt także będzie otwierany w niedziele niehandlowe?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ sama sieć po prostu nie udziela informacji o tym, które sklepy będą otwierane. Na stronie internetowej Biedronki znajdziemy wprawdzie „Listę Sklepów Nieobjętych Zakazem Handlu w Niedzielę” lecz znajduje się na niej tylko 7 lokalizacji. Tymczasem:

- Pisaliśmy o tym, że w niedzielę 11 lipca otworzyło się kilkadziesiąt sklepów sieci, jednak ze strony samej Biedronki dowiedzieliśmy się, że to na razie tylko test, a dokładnych adresów sieć nie zamierza zdradzać – czytamy na businessinsider.com.pl.

Portal podaje także, że pracownicy Biedronek z różnych części kraju otrzymują zalecenia o gotowości do pracy w najbliższą niedzielę.

Z kolei wśród niektórych pracowników pojawiają się głosy sprzeciwu mówiące o tym, że spora część personelu to matki samotnie wychowujące dzieci, dla których konieczność pójścia do pracy w niedzielę jest kłopotliwa np. z uwagi na konieczność wynajęcia opiekunki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy