Reklama

Reklama

Klubik dziecięcy w gminie Kutno ze sporym dofinansowaniem. Wójt podpisała umowę [FOTO]

Opublikowano: 22 lipca 2021 05:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Kutno otrzymała dotację w kwocie 20 240 złotych na funkcjonowanie Klubu Dziecięcego „Leśna Gromada” w Gołębiewku Nowym. Pieniądze pochodzą z programu „MALUCH +”.

Reklama

20 lipca 2021 roku wójt gminy Kutno Justyna Jasińska podpisała umowę na dofinansowanie zadań w ramach Resortowego Programu Rozwoju Instytucji Opieki Nad Dziećmi w Wieku do Lat 3 "MALUCH +" 2021. W uroczystości uczestniczyli wojewoda łódzki Tomasz Bocheński oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemar Buda.

Gmina Kutno otrzymała z budżetu państwa dofinansowanie w kwocie 20 240zł na funkcjonowanie Klubu Dziecięcego 'Leśna Gromada", który został otwarty 25 lutego 2021 roku w Gołębiewku Nowym.

Klub Dziecięcy „Leśna Gromada” to pierwsza taka placówka w naszej gminie. Oferuje opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat i może pochwalić się przystępną opłatą miesięczną, nowoczesnym wyposażeniem, profesjonalną opieką czy parkingiem tuż obok budynku.

Coroczna realizacja programu Maluch + wpisuje się w aktualne potrzeby społeczne związane ze zmieniającymi się warunkami na rynku pracy oraz indywidualnymi potrzebami współczesnych rodzin. Umożliwia rodzicom podjęcie aktywności zawodowej dzięki możliwości pozostawienia dziecka w żłobku, zaś najmłodszym tworzy warunki odpowiedniego rozwoju emocjonalnego i społecznego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Chcesz szybko zarobić w Internecie? Uważaj na oszustów, możesz stracić fortunę

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE