Reklama

Reklama

Jedyne takie wydarzenie! Duża taneczna zabawa w Kutnie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie Szkoła Tańca i Fitness RL Ritmo Latino zorganizowała Maraton Taneczny. W imprezie wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Reklama

Gorące klimaty w centrum Kutna

Rytmy rodem z Hiszpanii, Kuby i Dominikany królowały wczoraj w centrum Kutna. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście.

Maraton „Latino Party” był podzielony na trzy bloki – najpierw uczestnicy wydarzenia tańczyli zumbę, potem salsation i na koniec ponownie zumbę. Każda z części trwała godzinę.

- Przyjechali do nas instruktorzy tak naprawdę z różnych części Polski. W imprezie biorą udział podopieczni mojej szkoły, ale nie tylko. Do Kutna wspólnie ze swoimi instruktorami przybyli kursanci z różnych miast – mówiła nam Sylwia Najberg ze Szkoły Tańca RL Ritmo Latino.

Wspomniani instruktorzy, którzy wczoraj prowadzili Maraton w CTMiT to: Łukasz Grabowski, Dominik Sochacki, Lidia Antczak, Michał Dudek, Kacper Gąszcz, Sylwia Bartczak, Patrycja Banasiak i Joanna Zielińska.

Portal KCI objął nad tym wydarzeniem patronat medialny.

Taniec, ale nie tylko

Sama szkoła działa od ponad trzech lat. Jak mówi nam nasza rozmówczyni, szkoła szczególny nacisk kładzie na rozpromowanie w naszym mieście salsy kubańskiej i bachaty.

- Mówimy o stylach latynoamerykańskich. Chcemy zarazić miasto właśnie tymi gorącymi rytmami przy których ludzie mogą się po prostu dobrze bawić. Ale nie skupiamy się tylko na tym. Mamy też zajęcia z jogi, zajęcia fitness. Proponujemy wiele form aktywnego spędzania czasu – dodaje S. Najberg.

Więcej informacji o samej szkole znajdziesz m.in. na facebooku – KLIK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy