Reklama

Jest nowy prezes ARRK [aktualizacja]

Opublikowano:
Autor:

Jest nowy prezes ARRK [aktualizacja] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego ma nowego prezesa. Została nim Mariola Grodnicka - dotychczas zajmująca się doradztwem gospodarczym.Przypomnijmy, że zmiana u steru ARRK musiała nastąpić po wyborze dotychczasowego prezesa - Krzysztofa Debicha na stanowisko starosty.

Mariola Grodnicka jest absolwentką studiów MBA dla Finansistów na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od ponad 15 lat doradza przedsiębiorcom w efektywnym korzystaniu z funduszy europejskich oraz innych publicznych form dofinansowania. Bezpośrednio uczestniczyła w procesie ubiegania się o dotacje i realizacji ponad 150 projektów inwestycyjnych, doradczych i szkoleniowych, których odbiorcami byli przede wszystkim przedsiębiorcy a także JST i organizacje pozarządowe. Współpracowała z podmiotami reprezentującymi wiele obszarów gospodarki, m. in. branżę energetyczną, farmaceutyczną, meblarską, informatyczną, motoryzacyjną, transportową oraz inne branże zainteresowane wdrażaniem rozwiązań pro-środowiskowych.

Bogate doświadczenie to także wynik wieloletniej współpracy z instytucjami aktywnie zaangażowanymi w rozwój przedsiębiorczości w Polsce, takimi jak: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości z Poznania, Centrum Inicjatyw Rozwoju Regionalnego w Skierniewicach, Regionalna Izba Gospodarcza – Łódź, Centrum Wspierania Biznesu w Płocku, Regionalna Izba Gospodarcza w Kutnie.

Prowadzi liczne konferencje, seminaria i warsztaty dla przedsiębiorców oraz jest autorem wielu publikacji m. in. na temat praktycznych aspektów korzystania ze środków unijnych oraz innych istotnych zagadnień dotyczących przedsiębiorczości.

Doświadczenie zawodowe to także pozyskanie do współpracy wielu klientów realizujących projekty inwestycyjne, doradcze i szkoleniowe oraz projekty badawczo-rozwojowe.

Wśród nich są m. in. Politechnika Łódzka, Wydział Technologii Fermentacji i Mikrobiologii, Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo – Technologiczny, Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny oraz wielu przedsiębiorców z terenu województwa, którzy uzyskali i rozliczyli dotacje na realizacje planów rozwojowych swoich firm.

- Ubiegałam się o stanowisko prezesa z uwagi na swoje doświadczenie zawodowe. Do tej pory z powodzeniem współpracowałam z instytucjami i podmiotami na arenie całego kraju, więc postanowiłam spróbować swoich sił na lokalnym rynku - mówi nowa prezes ARRK.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE