Judocy stanęli na podium w Skierniewicach

Judocy stanęli na podium w Skierniewicach - Zdjęcie główne

WydarzeniaCzterech zawodników UKS IPPON MDK Kutno stanęło na podium w Ogólnopolskim Turnieju Dzieci o Puchar Banku Spółdzielczego w Skierniewicach. W niedzielnych zawodach rywalizowało blisko stu zawodników z całej Polski.

Pierwsze miejsce zajął Mateusz Kura, wygrywając z zawodnikiem klubu Olimpijczyk Włocławek. Był to udany rewanż za przegraną w ubiegłorocznym turnieju. Druga lokata przypadła Czarkowi Kulesza. Trzecie miejsce ex equo zajęli bracia Szymańscy: Mateusz i Jakub wraz z Marcelem Darulem. Poza podium, na piątym miejscu uplasował się Rafał Zduńczyk. Wszyscy są z roczników 1997-1998.

Pod koniec czerwca na Mistrzostwa Europy Juniora Młodszego w Słowenii pojedzie Seweryn Wiktorek. Natomiast siedmiu młodzików zrzeszonych w UKS IPPON spędzą całe wakacje na przygotowaniach do kadry wojewódzkiej.