Reklama

Reklama

Kierowcy wreszcie się doczekali. Od otwarcia Józefowa dzielą nas godziny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 14 kwi 2022 07:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kierowcy wreszcie mogą odetchnąć z ulgą. Już tylko godziny dzielą nas od otwarcia przejazdu pod remontowanym od długiego czasu wiaduktem na kutnowskim Józefowie. Warto jednak pamiętać, że na ten moment przejadą tędy jedynie auta osobowe i jednoślady.

Reklama

O otwarciu przejazdu pod wiaduktem w ciągu ulic Warszawskie Przedmieście i Józefów informuje wykonawca robót na linii kolejowej E-20, firma STRABAG. Ruch będzie tam możliwy od jutra (15 kwietnia) od godz. 17:00. Poniżej pełna treść komunikatu:

Firma STRABAG Sp. z o.o. jako Wykonawca robót na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa Poznań, obszar LCS Kutno, w związku z przebudową wiaduktu kolejowego, informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu polegającej na otwarciu ul. Warszawskie Przedmieście na odcinku od ul. Bolesława Krzywoustego do ul. Józefów (pod wiaduktem w km 123+795) dla ruchu kołowego od dnia 15.04.2022 godz. 17:00.

Co ważne, jak informował nas wcześniej Urząd Miasta, ruch w tym miejscu nie będzie odbywał się wahadłowo.

- Chcemy uruchomić przejazd dwukierunkowy dla pojazdów osobowych - bez sygnalizacji świetlnej, z wyznaczonym ciągiem dla pieszych. Będzie to tymczasowe rozwiązanie do czasu wyłonienia wykonawcy niezbędnych prac drogowych w zakresie zwiększenia skrajni pionowej, czyli dopuszczalnej wysokości pojazdów ciężarowych – informowała Joanna Brylska z Biura Prasowego Urzędu Miasta w Kutnie.

Kiedy pod wiaduktem będą mogły przejeżdżać większe auta dostawcze, ciężarowe i autobusy? W tej chwili tego nie wiadomo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy