Reklama

KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno w Kadrze Wojewódzkiej Młodziczek

Opublikowano:
Autor:

KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno w Kadrze Wojewódzkiej Młodziczek  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach 24-25 października 2015 w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi odbyła się konsultacja szkoleniowa Kadry Wojewódzkiej Młodziczek.Na zdjęciu zawodniczki KKS Pro-Basket Sirmax Kutno (od lewej): Natalia Pietrzak, Julia Myszkowska, Iga Wożniak.Izabela Maj trenerka Kadry na konsultację powołała 15 zawodniczek z 7 klubów. Wśród powołanych były 3 zawodniczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno (trener Adam Pawłowski): Julia Myszkowska, Natalia Pietrzak, Iga Woźniak. Konsultacja była kwalifikacją do udziału w półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się w dniach 5 – 8 listopada w Szczyrku.

Po dwóch dniach treningów kadra trenerska wybrała 12 zawodniczek, które pojadą na półfinały Olimpiady do Szczyrku. Wśród 12 zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek jest cała trójka kutnowskich koszykarek z KKS PRO-BASKET SIRMAX.

W Szczyrku Kadra woj. łódzkiego za przeciwników będzie miała reprezentacje województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i lubelskiego.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE