Reklama

Reklama

Klimatyczne popołudnie w parku Wiosny Ludów: „Muzyka Róż(a)na” zachwyciła kutnian [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 9 sierpnia 2021 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedzielne popołudnie w parku Wiosny Ludów wypełniło się pięknymi dźwiękami pianina. Wszystko za sprawą koncertu z cyklu „Muzyka Róż(a)na” w wykonaniu duetu pianistycznego AM Piano Duo.

Reklama

Wczorajszy koncert to już trzecie takie wydarzenie zorganizowane w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Kutnie. Kolejny plenerowy koncert z cyklu „Muzyka Róż(a)na” już 22 sierpnia o 17:00 – dla kutnian wystąpi Master Brass Quintet. Niestety, to już ostatni występ w ramach „Muzyki Róż(a)nej" w tegoroczne wakacje. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Letni Festiwal Muzyczny powrócił. "Śpiewamy Tobie, Panie" [ZDJĘCIA]

- Pogoda dopisała, więc publiczność zebrana w plenerze mogła podziwiać występ wspaniałego duetu pianistycznego AM Piano Duo. Duet tworzą - Aleksandra Pazdyga-Chojnacka oraz Michał Chojnacki. Dziękujemy młodym artystom za wspaniały koncert!! – czytamy na facebookowym profilu szkoły muzycznej.

- Jesteśmy szczęśliwi, że tyle osób chciało dzisiaj spędzić z nami wakacyjne popołudnie i wysłuchać muzyki znanej oraz tej mniej popularnej. Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niebawem - mówią wczorajsi wykonawcy, AM Piano Duo. 

Przypomnijmy, że „Muzyka Róż(a)na” to cykl wakacyjnych, plenerowych koncertów w parku Wiosny Ludów. Do tej pory w ramach akcji mieliśmy okazję wysłuchać recitalu chopinowskiego, a także koncertów pod hasłem: „Najpiękniejsze duety skrzypcowe”, „Od czardasza do tanga” oraz „Klasyka i jazz na 4 ręce”. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kutnowskie szkoły szukają nauczycieli. Na jakie zarobki mogą liczyć?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE