Reklama

Reklama

Kutnowskie szkoły szukają nauczycieli. Na jakie zarobki mogą liczyć?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum/pixabay

Kutnowskie szkoły szukają nauczycieli. Na jakie zarobki mogą liczyć? - Zdjęcie główne

Kutnowskie szkoły szukają nauczycieli. Na jakie zarobki mogą liczyć? | foto poglądowe/archiwum/pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nauczyciele pilnie poszukiwani! Lista dostępnych ofert jest naprawdę szeroka - od opiekunów świetlicowych po pełnoetatowych nauczycieli przedmiotowych. Łódzkie Kuratorium Oświaty opublikowało na swojej stronie spis szkół, które potrzebują nowych pracowników.

Reklama

Ofert pracy dla nauczycieli w Kutnie nie brakuje. Trzeba jednak się spieszyć - niektóre z nich wygasają już za kilka dni. Są oczywiście takie, na które jest zdecydowanie więcej czasu. Pełną listę ofert z wymaganiami, opisem i terminami można znaleźć na stronie Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Kogo szukają kutnowskie szkoły?

Poszukiwani są m.in. nauczyciele następujących przedmiotów: wiedzy o kulturze, muzyki, języka polskiego, informatyki, chemii czy języka angielskiego. Nie brak też pracy dla pedagogów, wuefistów i nauczycieli praktycznej nauki zawodu. 

Liczby godzin, które oferują poszczególne szkoły są bardzo zróżnicowane - od kilku do nawet 26 tygodniowo. Wszystko zależy od rodzaju przedmiotu, etatu, no i oczywiście wybranej placówki.

Dla przykładu II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie poszukuje nauczyciela fizyki w wymiarze 1/2 etatu na poziomie podstawowym, SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki nauczyciela języka niemieckiego w wymiarze 10 godzin, a Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica nauczyciela informatyki w wymiarze 9 godzin. 

Jeśli chodzi o inne oferty, w SP nr 9 im. Władysława Jagiełły potrzebny jest opiekun w świetlicy szkolnej na pełny etat, a w SP nr 1 nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasie integracyjnej. 

Ile zarabiają nauczyciele?

Jak donosi portal tulodz.pl nauczyciel po studiach magisterskich, posiadający przygotowanie pedagogiczne w zależności od stopnia awansu zawodowego może zarobić (kwoty brutto):

  • stażysta 2949 zł,
  • kontraktowy 3034 zł,
  • mianowany 3445 zł,
  • dyplomowany – 4046 zł.

 

Mniej zarobią osoby, które ukończyły studia magisterskie, ale nie mają przygotowania pedagogicznego lub licencjaci z przygotowaniem pedagogicznym.

Portal tulodz.pl podał również średnie wynagrodzenie dla nauczycieli w 2021 r. razem z dodatkami, m.in. motywacyjnym, funkcyjnym, za zastępstwa czy nadgodziny. Wtedy kwoty prezentują się w ten sposób:

  • stażysta - 3537,80 zł
  • kontraktowy - 3926,96 zł
  • mianowany - 5094,43 zł
  • dyplomowany - 6509,55 zł
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ciało mężczyzny wyłowione z jeziora. Znaleziono je 100 metrów od brzegu [ZDJĘCIA]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE