Reklama

Klub Zdesperowanych Romantyków w Alternatywie

Opublikowano:
Autor:

Klub Zdesperowanych Romantyków w Alternatywie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Muzyczne randez vous szykuje się w kutnowskiej klubokawiarni "Alternatywa". Już 20 stycznia na "Urodzinach Szefowej" w podróż ze swoją twórczością zabiorą gości panowie z Klubu Zdesperowanych Romantyków. Pierwsze dźwięki zabrzmią o godz. 20:00. A kim właściwie są owi Zdesperowani Romantycy?

Klub Zdesperowanych Romantyków (KZR) to zespół rockowy z Płocka - z kutnowskim akcentem. Muzyka grupy, oparta jest na autorskich kompozycjach Tomasza Gębarowskiego, jego gitarze, głosie i tekstach, lawiruje między popem a rockiem alternatywnym. Specjalnością Romantyków są wysokoenergetyczne występy na żywo.

- Prawdopodobnie nie zmienimy świata, nie wprowadzimy wielkiej rewolucji, być może za kilka lat nikt nawet nie będzie wiedzieć kim byliśmy, a nam samym nie pozostanie nic oprócz kilku mglistych wspomnień, ale będąc tu i teraz mamy wielką nadzieję, że zatrzymacie się na chociaż na chwilę i posłuchacie jak pięciu zwykłych facetów oddaje się temu, co kochają najbardziej... Muzyce. - piszą o sobie muzycy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE