Reklama

Kolejna "masakra" drzew

Opublikowano:
Autor:

Kolejna "masakra" drzew - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ogromne emocje wśród mieszkańców Kutna wzbudza wycinka drzew, która od kilku dni jest prowadzona niemal w całym mieście. Drzewa zostały ogołocone z gałęzi m.in. przy Wojska Polskiego, Olimpijskiej, a także Skłodowskiej. - To nie dbanie o zieleń, tylko prawdziwa masakra - uważają kutnianie.fot. Drzewa zostały ogołocone z gałęzi m.in. na Olimpijskiej, Wojska Polskiego i Skłodowskiej.

Na początku lutego pisaliśmy o masakrze drzew przy Oporowskiej. To nie był jednak koniec popisów pracowników dbających o zieleń , którzy z piłami spalinowymi do pracy ruszyli ponownie w zeszłym tygodniu.

Kikuty drzew straszą teraz m.in. na Olimpijskiej, Warszawskim Przedmieściu i Skłodowskiej. Prawdziwą fuszerkę zrobiono przy Wojska Polskiego, gdzie drzewa zostały zmasakrowane, a gałęzie od kilku dni zalegają przy chodniku.

- Nie dość, że okaleczyli zdrowe drzewa, to jeszcze zrobili taki bałagan. Jak tak dalej pójdzie to i park ogołocą z drzew - denerwuje się Małgorzata Bukowska, którą spotkaliśmy w centrum miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE