Reklama

Kolejna ścieżka rowerowa w mieście - gdzie może powstać? Jest pomysł

Opublikowano:
Autor:

Kolejna ścieżka rowerowa w mieście - gdzie może powstać? Jest pomysł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie jest tajemnicą, że na kutnowskich drogach pojawia się coraz więcej ścieżek dla rowerów. Jest szansa, że w niedalekiej przyszłości na mapie naszego miasta pojawi się kolejna bowiem o jej utworzenie wnioskuje jedna z radnych Rady Miasta Kutno.

Ścieżka rowerowa miałaby biec wzdłuż ulicy 29-go Listopada. To właśnie w tym miejscu brakuje odcinka jezdni przeznaczonego dla rowerzystów, a budowa go - zdaniem radnej Joanny Podemskiej - ma poprawić bezpieczeństwo.

Radna zwróciła się do prezydenta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego z wnioskiem o utworzenie ścieżki 13 stycznia. Przedmiotem interpelacji jest ścieżka na fragmencie ul. 29-go Listopada od skrzyżowania ulic Toruńskiej i Wygody do skrzyżowania ulic 29-go Listopada i Marii Skłodowskiej-Curie.

- Wyznaczenie ścieżki na połowie chodnika w/w fragmentu ul. 29-go Listopada. Proponuję wykonanie po lewej stronie od ulicy Wygoda w kierunku centrum miasta - proponuje Podemska.

Co na to prezydent? O tym, czy jest szansa na budowę ścieżki dla rowerów w tym miejscu poinformujemy, jak tylko pojawi się odpowiedź.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE