Reklama

Kolejne spotkanie w ramach "Bajkowych Poranków w Muzeum"

Opublikowano:
Autor:

Kolejne spotkanie w ramach "Bajkowych Poranków w Muzeum" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w najbliższą niedzielę, 22 marca o godz. 10:30 w Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach odbędzie się drugie spotkanie z cyklu "Bajkowe Poranki w Muzeum". Tym razem w naszym domowym kinie wyświetlone zostaną "Przygody Ali w krainie zabawek" i "Pinokio". Projekcji ponownie towarzyszyć będą warsztaty plastyczne podczas których każdy z uczestników będzie miał możliwość wykonania osobistej drewnianej laleczki-kukiełki.Spotkanie ma charakter otwarty, dlatego zapraszamy na nie wszystkich miłośników bajek z rzutnika, bez względu na wiek. Szczególnie gorąco zachęcamy zatem do uczestnictwa rodziców i dziadków.

Przewidywany czas spotkania - ok. 1h. Wstęp na projekcję i zajęcia jest bezpłatny, jednak z uwagi na konieczność przygotowania niezbędnych materiałów plastycznych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojej obecności.

Zgłoszeń można dokonać osobiście w kasie Muzeum (Pl. Wolności 1, Krośniewice), telefonicznie pod numerem: (24)2523347 lub mailowo na adres muzeumkrosniewice@wp.pl.

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnikom poprzednich zajęć przypominamy o zabraniu ze sobą karnetów do podstemplowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE