Reklama

Kolorowa Lokomotywa

Opublikowano:
Autor:

Kolorowa Lokomotywa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Dom Kultury wraz z Łódzkim Domem Kultury zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w projekcie "Kolorowa Lokomotywa". Mamy dla Was do zaproponowania dwie wycieczki a także zajęcia warsztatowe przeprowadzone w KDK. Udział w zajęciach oraz wycieczkach jest bezpłatny, a jej uczestnicy objęci są ubezpieczeniem.Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wypełnienie karty wycieczki (dostępna poniżej) i dostarczenie jej do sekretariatu KDK w godzinach od 8:00 do 16:00. Liczba miejsc ograniczona a o uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń!Terminy zajęć:I grupa uczestników: 22.07 Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich/Łagiewniki24.07 Las Łagiewnicki/ Zoo w Łodzi29.07 Warsztaty w KDKII grupa uczestników:23.07 - Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich/Łagiewniki27.07 - Las Łagiewnicki/ Zoo Łódź3.08 - Warsztaty w KDK

Wszelkie informacje dostępne pod nr telefonu 24 254 21 37.

Celem bezpośrednim letniej edycji projektu – „Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”, jest zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej oraz wiedzy i umiejętności w zakresie twórczości ekologiczno-artystycznej.

W Karcie należy wpisać: Kutnowski Dom Kultury, ul. Żółkiewskiego 4, 99-302 Kutno. Imię i nazwisko opiekuna: Wioleta Tuchorska, prosimy na karcie nie wpisywać daty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE