Reklama

Reklama

Komendant objął stanowisko. Kim jest nowy szef kutnowskiej policji? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 27 lut 2022 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek odbyła się uroczystość wprowadzenia insp. Dariusza Walichnowskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Ceremonia odbyła się z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi nadinsp. Sławomira Litwina oraz zaproszonych gości. Nowy szef kutnowskich policjantów przywitał się ze sztandarem komendy oraz złożył meldunek o objęciu stanowiska.

Reklama

Uroczysta zbiórka odbyła się  w siedzibie kutnowskiej jednostki, która z uwagi na ograniczenia związane z trwającym stanem pandemii miała charakter kameralny, z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Na uroczystości obecny był nadinsp. Sławomir Litwin - Komendant Wojewódzki Policji  w Łodzi, Magdalena Krupińska-Kotulska– Wicetarosta Powiatu Kutnowskiego, Zbigniew Burzyński – Prezydent Miasta Kutna, starszy brygadier Marek Myszkowski Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, komendanci komisariatów, kadra kierownicza oraz funkcjonariusze kutnowskiej komendy.

- Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego przez dowódcę uroczystości nadkom. Mirosława Liwińskiego Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Łodzi – nadinsp. Sławomirowi  Litwinowi. Następnie został wprowadzony sztandar Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Lektor odczytał laudację dotyczącą insp. Dariusza Walichnowskiego oraz rozkaz personalny powołujący w/w policjanta na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. Zgodnie z ceremoniałem nowy komendant kutnowskiej jednostki przywitał się ze sztandarem i złożył meldunek o objęciu stanowiska - relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin w swoim wystąpieniu, podkreślił profesjonalizm i doświadczenie insp. Dariusza Walichnowskiego. Komendant wyraził również przekonanie, że wieloletni dorobek w służbie pozwolą na bardzo dobrą realizację postawionych przed nim zadań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)