Reklama

Reklama

Roszady w jednostkach. Zastępca komendanta z Kutna będzie dowodził strażakami z Łęczycy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 23 lut 2022 07:54
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szykują się duże zmiany w szeregach straży pożarnej w naszym regionie. Ze służbą pożegnał się Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy. Jego miejsce zajmie dotychczasowy zastępca komendanta PSP w Kutnie, Marcin Adamiak.

Reklama

22 lutego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy odbyła się uroczystość pożegnania ze służbą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, mł. bryg. Wojciecha Pernala. Został odwołany ze stanowiska przez Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Grzegorza Janowskiego, w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.

- W uroczystym apelu udział wzięli: Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi st. bryg. Grzegorz Janowski, Starosta Łęczycki Pan Janusz Mielczarek, wicestarosta łęczycki i jednocześnie Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łęczycy Pan Wojciech Zdziarski, Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi st. bryg. Sebastian Kościsty, a także funkcjonariusze i pracownicy komendy – informuje KP PSP w Łęczycy.

Wojciech Pernal był Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy od 9 listopada 2016 roku.

Łódzki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi st. bryg. Grzegorz Janowski powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Łęczycy bryg. Marcinowi Adamiakowi. Póki co nie wiadomo, kto zastąpi go w Kutnie. 

Info: KP PSP w Łęczycy

Artykuł pochodzi z portalu mojaleczyca.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)