Reklama

Komornik w Prima Parku. Co dalej z pasażem przy Żwirki i Wigury?

Opublikowano:
Autor:

Komornik w Prima Parku. Co dalej z pasażem przy Żwirki i Wigury? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komornik sądowy zajął aktywa spółki będącej właścicielem pasażu Prima Park w Kutnie. Co dalej z pasażem?

Pasaż handlowy Prima Park od samego początku swojego istnienia w naszym mieście nie może pozbyć się problemów. Najpierw wielokrotne przesuwanie otwarcie obiektu, potem wielkie rozczarowanie mieszkańców ostatecznym wyglądem pasażu, nie mówiąc już o spadającym na głowy klientów suficie w jednym z lokali.

W ostatnim czasie coraz więcej lokali w obiekcie świeci pustkami, gdyż wycofują się najemcy, a jakby tego było mało, do drzwi spółki zapukał komornik.

Jak podaje portal bankier.pl:

- Zarząd Prima Park powziął do wiadomości informację o zajęciu przez komornika sądowego aktywów, w tym: rachunku bankowego, należności czynszowych oraz udziałów w spółce Prima Park Kutno, na poczet zaspokojenia roszczeń spółki Grupa RB o łącznej wartości wynoszącej prawie 255 tys. zł - czytamy w komunikacie.

Prima Park SA jest w trakcie negocjacji warunków spłaty zobowiązania. Dotyczy ono zapłaty za wykonanie prac projektowych obiektu handlowego w Lubaniu. Sprawa wygląda więc na coraz bardziej poważną. O komentarz w sprawie przyszłości kutnowskiego lokalu poprosiliśmy prezesa spółki Prima Park. O odpowiedzi poinformujemy wkrótce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE