Reklama

Koncert: Leash Eye, Ghetto, Hateera

Opublikowano:
Autor:

Koncert: Leash Eye, Ghetto, Hateera - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miłośnicy rock'n'rollowych klimatów będą się dobrze bawić na koncercie warszawskiej formacji Leash Eye. Tworzą ją doświadczeni muzycy, tacy jak Opath (Corruption), Konar (Chain Reaction) i Sebb (Dragon's Eye).

Trudno znaleźć w Polsce bardziej wyluzowaną muzykę, którą sami twórcy określają niekiedy jako hard-truckin'-rock. Docenili to organizatorzy koncertu Judas Priest z 2012 r., którzy wybrali Leash Eye jako support dla tego legendarnego zespołu.

Koncert odbędzie się już 9 marca o godz. 20:00. Bilet kosztuje 15 zł.

Grupie Leash Eye będą towarzyszyć: kutnowska formacja Ghetto oraz warszawski zespół Hateera.

Ghetto to zespół stworzony z pasji, jaką jest miłość do muzyki. Powstał w Kutnie pod koniec 2006 r. z inicjatywy Irka Grzebieluchy i Marcina Grzebieniowskiego. W 2007 roku do zespołu dołącza Zbyszek Stankiewicz i Ghetto formuje skład, w którym istnieje po dziś dzień. Przełomowym rokiem w zmaganiach muzycznych zespołu stał się rok 2011. W styczniu utwór „Twój Grzech” (wcześniej Anioł) ukazuje się na kolejnej składance ,,Regionalna Rockowa Scena Muzyczna”. Zespołem zaczyna opiekować się Jarek Łapczyński, który zgłasza Ghetto do części konkursowej XIII Festiwalu im. Ryśka Riedla. Okazuje się to strzałem w dziesiątkę, gdyż zespół zdobywając uznanie jury festiwalu, składającego się m.in. z takich osób, jak Mietek Jurecki, Ewa Śnieżanka, Andrzej Jerzyk, Sebastian Riedel, zajmuje pierwsze miejsce. Tym samym zostaje zaproszony do wzięcia udziału w festiwalu organizowanym przez Mietka Jureckiego „Solo Życia”. Pod koniec 2011 roku Ghetto rozpoczyna produkcję swojego debiutanckiego krążka pt. Świat,w którym przyszło Ci żyć. Płyta zawiera 12 utworów, w tym cover „Oni zaraz przyjdą tu” zespołu Breakout.

HATEERA (Hate Era) - warszawska grupa thrash/speed metal, powstała w styczniu 2008. Pierwszy koncert, w wyklarowanym składzie, HATEERA zagrała w klubie Progresja w Warszawie 30 stycznia 2011 r. Po wyjątkowo miłym przyjęciu grupa nagrała pierwsze demo pt. "Let's wreak the Havoc". HATEERA łączy w swoich kompozycjach wpływy Megadeth, Slayera, Sepultury i Metallicy.

Koncert organizuje ANTI-VIOLENT AGENCY.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE