Reklama

Reklama

Koncerty WOŚP odwołane. Wszystko przez pandemię

Opublikowano: pon, 24 sty 2022 09:14
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-pixabay.com

Koncerty WOŚP odwołane. Wszystko przez pandemię - Zdjęcie główne

Kutnowski sztab WOŚP z powodu pandemii zmuszony jest odwołać koncerty | foto poglądowe-pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W najbliższy weekend czeka nas Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziś kutnowski sztab poinformował, że ze względu na pandemię zmuszony jest odwołać zaplanowane koncerty.

Reklama

Poniżej pełne oświadczenie kutnowskiego sztabu WOŚP. Odwłoane zostają jedynie wydarzenia na scenie plenerowej, pozostałe atrakcje kutnowskiego Finału WOŚP odbędą się zgodnie z planem.

"Od pierwszych chwil organizacji każdego z Finałów w Kutnie towarzyszy nam jedno z głównych haseł - bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo wolontariuszy oraz każdego kto chce wesprzeć działalność na rzecz ochrony zdrowia dzieciaków. Finały WOŚP są ogromnymi przedsięwzięciami, które niosą ze sobą niezliczone pokłady dobra, ale również wiążą się z ryzykiem. Naszym zadaniem jest zniwelowanie tego ryzyka do minimum, co często oznacza podejmowanie niełatwych decyzji. Zwłaszcza teraz, kiedy ponownie organizujemy Finał w dobie pandemii.

Chcielibyśmy, aby ten jeden dzień w roku był kojarzony z uśmiechami, masą dobrej zabawy i wspólnym graniem w najwspanialszej orkiestrze na świecie. Jednak w tym wszystkim nie możemy zapominać, że nie ma nic ważniejszego niż Wasze bezpieczeństwo. Dlatego po wielu konsultacjach podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznych koncertów

Przepraszamy wszystkich, którzy czekali na pojawienie się ich ulubionych zespołów w Kutnie. Obiecujemy, że jeszcze przyjdzie czas na spotkanie w Mieście Róż i wtedy wszyscy razem będziemy mogli bawić się, bez niepotrzebnych obaw. Na dzień dzisiejszy organizacja koncertów to nie tylko ogromne ryzyko pod względem bezpieczeństwa. To również tworzenie ich w formie, która nie byłaby satysfakcjonująca dla nas, dla Was, jak i dla samych zespołów. Dlatego w tym roku skupmy się na tym co najważniejsze, tak abyśmy mogli wrócić ze zdwojoną siłą. 

Dbajcie o siebie, dbajcie o innych i bądźcie w zdrowiu. Do zobaczenia już w ten weekend."

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy