Reklama

Konferencja prasowa Grzegorza Schreibera

Opublikowano:
Autor:

Konferencja prasowa Grzegorza Schreibera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O przebiegu kampanii oraz planach działania na najbliższe cztery lata opowiadał podczas dzisiejszej konferencji prasowej poseł na sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Grzegorz Schreiber. Parlamentarzysta podziękował wszystkim wyborcom za głosy oddane na jego kandydaturę i zapowiedział dalszą pracę w celu poprawy warunków bytowych wszystkich Polaków.

- Wszyscy kandydaci Prawa i Sprawiedliwości starali sie dotrzeć do jak największej ilości ludzi w sposób bezpośredni i zostaliśmy za to wynagrodzeni przez wyborców. Wygraliśmy zarówno w okręgu sieradzkim, jak i w powiecie kutnowski i samym Kutnie. Chcieliśmy podziękować serdecznie wszystkim wyborcom - mówił G. Schreiber - Z drugiej strony taki wynik wiąże nas ogromnym zobowiązaniem względem wyborców. Obiecujemy utrzymywać bezpośredni kontakt z ludźmi.

Poseł skomentował również ostatnią kadencję oraz streścił plan działania partii na najbliższe cztery lata.

- Mając taka przewagę, samodzielną większość nie możemy wpaść w pokusę, że nam wszystko wolno, chcemy pokazać, że rola opozycji jest ważna w sejmie. Nas jako opozycję w poprzedniej kadencji degradowano do roli osób, które mogą tylko protestować, a nasze propozycje wyrzucano do kosza. Po to jest opozycja, żeby kontrolowała rządzących - przekonywał parlamentarzysta.

Jak zapewnia G. Schreiber, na zwycięstwie PiS-u zyskają również mieszkańcy Kutna.

- Pewne rozwiązania, które chcemy wprowadzić dla Polski, będą doskonale odpowiadały mieszkańcom Kutna. Przede wszystkim chcemy uruchomić powiatowy program zatrudnienia. Brak pracy to element, na który podczas tej kampaniinam najmocniej zwracano nam uwagę - mówił poseł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE