Reklama

Konkurs „Ale Czad!”

Opublikowano:
Autor:

Konkurs „Ale Czad!” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Ale Czad!” w 2016 r., prowadzonej przez Państwową Straż Pożarną w Kutnie zostali Państwo poproszeni o udział w badaniu dotyczącym posiadanej wiedzy na temat zagrożeń związanych z zaczadzeniami i zatruciami dymem oraz stosowania czujników tlenku węgla i dymu.Ważna jest rzetelność i szczerość wypełnienia kwestionariusza (zestawu pytań).

Celem jest przekaz informacji dotyczącej zasad stosowania i korzyści wynikających z montowania czujników tlenku węgla i dymu. Wybór kwestionariuszy z poprawnymi odpowiedziami zostanie przeprowadzony spośród przekazanych (prawidłowo wypełnionych) do tutejszej komendy kart.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie powoła komisję mającą na celu wyłonić zwycięzców poprzez losowanie.
Nagrodami będą dualne czujniki tlenku węgla i dymu.

Udział mogą brać mieszkańcy powiatu kutnowskiego posiadający pełną zdolność do czynności prawnych.

Termin składania czytelnie wypełnionych zgłoszeń, w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Kutnie – do dnia 2 grudnia 2016 r.

O wręczeniu nagród KP PSP w Kutnie telefonicznie powiadomi osoby, których kwestionariusze pozytywnie zostały ocenione i zostały wyłonione podczas losowania.

Uzyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby badania potrzeb bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE