Reklama

Konrad Kłopotowski pożegnał się z funkcją przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

Opublikowano:
Autor:

Konrad Kłopotowski pożegnał się z funkcją przewodniczącego Komisji Rewizyjnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas ostatniej burzliwej sesji rady powiatu radni zadecydowali o odwołaniu Konrada Kłopotowskiego ze stanowiska przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Na jego miejsce wybrano Zbigniewa Filipiaka.

Podczas sesji radny Wojciech Ziółkowski złożył wiosek formalny o odwołanie Konrada Kłopotowskiego z funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i powołanie nowej osoby na to stanowisko. Aby było to możliwe Komisja Rewizyjna musiałaby złozyć o to stosowny wniosek. W tym celu ogłoszono przerwę w obradach, podczas której zebrała się komisjaq rewizyjna.

Zaproponowany przez Ziółkowskiego punkt znalazł się w porządku obrad i podczas głosowania 12 głosami za radni odwołali obecnego przewodniczącego.

Chwilę póżniej stanowisko przewodniczącego należało juz do Zbigniewa Filipiaka. - Dziękuję za powierzenie mi funkcji przewodniczącego. Jak państwo wiecie, mam doświadczenie w pracy w komisji rewizyjnej, znam problematykę i dołożę wszelkich starań, aby ta komisja funkcjonowała prawidłowo - dziękował Filipiak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE