Reklama

Konsultacje rozkładu jazdy pociągów ŁKA

Opublikowano:
Autor:

Konsultacje rozkładu jazdy pociągów ŁKA - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 13 grudnia wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. 2015/2016, wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać do 10 marca 2015 r. (włącznie) swoje propozycje zmian w rozkładach jazdy pociągów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej: korekt tras pociągów, terminów kursowania itp. - Z uwagi na powszechny dostęp do internetu i możliwości technologiczne, zachęcamy do przesyłania zgłoszeń przy pomocy załączonego formularza. Wypełniony formularz należy przesłać w wersji .doc lub .pdf na adres e-mail: rozklad@lka.lodzkie.pl – informuje Marta Markowska, rzecznik prasowy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.Przypomnijmy, już od 14 czerwca na trasie Łódź - Kutno kursować będą nowoczesne szynobusy w ramach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji monitory LCD, klimatyzację i obszerne toalety. Podróż do stolicy województwa na pewno będzie krótsza niż teraz.

Rzecznik prasowy ŁKA informuje, iż nie będą rozpatrywane wnioski:

  • niekompletne, anonimowe;
  • ogólne nie wskazujące konkretnego postulatu;
  • dotyczące połączeń innych przewoźników;
  • zawierające uwagi o stanie linii i dworców (adresatami takich uwag i skarg są spółki odpowiadające za utrzymanie linii i infrastruktury kolejowej m.in.: PKP Polskie Linie Kolejowe i PKP Nieruchomości);
  • dotyczące relacji połączeń dalekobieżnych (organizatorem tych połączeń jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju)
- Należy jednak pamiętać, iż przyszły kształt oferty przewozowej, którą będzie realizować Łódzka Kolej Aglomeracyjna uzależniony jest od wielkości środków finansowych będących w dyspozycji Organizatora przewozów tj. Województwa Łódzkiego, naszych zasobów taborowych i personalnych, dostępności infrastruktury kolejowej oraz jej stanu technicznego - dodaje.

Formularz dostępny pod adresem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE