Reklama

Kontrowersyjne plakaty na ulicach Kutna

Opublikowano:
Autor:

Kontrowersyjne plakaty na ulicach Kutna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na kutnowskich ulicach pojawiły się plakaty odnoszące się do byłego prezydenta RP, Lecha Wałęsy. Zostały rozwieszone przez członków kutnowskiego ONR-u. Związane są z przeszłością i ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi Lecha Wałęsy. Plakaty budzą emocje, byliśmy świadkami wymiany zdań między przechodniami. Kutnianie są podzieleni w sprawie byłego prezydenta. Część z plakatów została zniszczona.

W sondzie, którą przeprowadziliśmy kilka tygodni temu do jednego z numerów Gazety Lokalnej pytaliśmy mieszkańcow, co sądzą o całej sytuacji związanej z Lechem Wałęsą.

- Moim zdaniem ten człowiek jest już spalony, raczej nie wróci do Polski. Za to, co robił należy mu się publiczny lincz. Nie mam wątpliwości co do tego, że był donosicielem, ale on i tak będzie szedł w zaparte, to taki typ człowieka- mówił jeden z mieszkańców, Kazimierz Wituszyński.

- Każdy człowiek popełnia błędy ale czy jest sens wywlekać brudy sprzed czterdziestu lat? Byś może współpracował z SB ale widocznie musiał. Trzeba patrzeć na to, co zrobił dobrego, przecież walnie przyczynił się do upadku bloku wschodniego, stanął na czele Solidarności i pozostanie legendą - to opinia innego z kutnian, Janusza Zielińskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE