Reklama

Koronawirus szaleje w Europie, a posłanka z Kutna pojechała do Hiszpanii? Okazuje się, że...

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus szaleje w Europie, a posłanka z Kutna pojechała do Hiszpanii? Okazuje się, że... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jednym z najbardziej dotkniętych przez koronawirusa państw w Europie jest Hiszpania. Czy wyjazd do niej jest rozsądnym pomysłem? O to pyta jeden z Czytelników, który zwrócił uwagę, że pochodząca z Kutna posłanka Paulina Matysiak w mediach społecznościowych chwaliła się ostatnio podróżą do Barcelony. Jak jednak mówi sama zainteresowana, jej podróż odbyła się jeszcze przed głównym wybuchem pandemii.

W sprawie wyjazdu posłanki do Hiszpanii zgłosił się do nas jeden z Czytelników.

- Słyszałem, że posłanka Paulina Matysiak wypoczywa w Hiszpanii. Proszę ją zapytać, czy to prawda i czy jej zdaniem nie naraża w ten sposób innych osób na zarażenie koronawirusem. Czy posłów nie dotyczą zakazy podróżowania i czy pobyt na kwarantannie po powrocie nie oznacza, że posłanka uniknie przez jakiś czas pracy w sejmie? - czytamy w mailu.

Okazuje się, że Paulina Matysiak faktycznie pojechała do Hiszpanii, jednak...

- Wyjazd odbył się na przełomie lutego i marca. Był to wyjazd prywatny, zaplanowany na początku tego roku. Odwiedziłam na kilka dni Barcelonę i wróciłam do Polski. Nie było żadnych obostrzeń dotyczących kwarantanny po powrocie z Hiszpanii (wróciłam 2 marca) - odpowiada posłanka Lewicy. - Wprowadzone zakazy oczywiście obejmują wszystkich - ja, tak jak i moi pracownicy, pracuję zdalnie, z domu, a biuro poselskie jest zamknięte. Kontaktować się można mailowo i telefonicznie, co zresztą mieszkańcy regionu robią.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE