Reklama

Koronawirus wykryty u kutnowskiego nauczyciela. Ta szkoła zmienia sposób nauczania

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus wykryty u kutnowskiego nauczyciela. Ta szkoła zmienia sposób nauczania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego w Kutnie zmienia sposób nauczania na mieszany - częściowo zdalny i częściowo stacjonarny. Wszystko za sprawą nauczyciela, u którego test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny.

Jak zapewniają władze, wdrożone zostały odpowiednie procedury. Część klas - mających kontakt z nauczycielem ma przejść na nauczanie zdalne.

- W związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po uzgodnieniach z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym oraz Organem Prowadzącym Szkołę, wprowadziłam w dniach 14 – 18 września zmianę trybu pracy szkoły ze stacjonarnego na tryb mieszany - informuje w komunikacie Urszula Macioszczyk, dyrektor szkoły. - Oznacza to, że uczniowie klas wskazanych w Zarządzeniu będą realizować zajęcia zdalnie, natomiast pozostali uczniowie będą odbywać zajęcia w szkole w trybie stacjonarnym. Informacja o ewentualnych zmianach w organizacji pracy szkoły będą na bieżąco Państwu przekazywane.
Bardzo proszę o zapoznawanie się na bieżąco z komunikatami na stronie szkoły i w dzienniku elektronicznym oraz bezwzględnie stosować się do zaleceń państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kutnie. Apeluję do wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w reżimie sanitarnym.
Liczę na zrozumienie sytuacji z państwa strony i dobrą współpracę.
Wszystkim nam życzę dużo zdrowia i szybkiego powrotu do stacjonarnego trybu pracy.

  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE